ÖVRIGT / Mattor / Marocko 6434016
nr 643 4016
Marocko
High Atlas, Tidigt 1900-tal, 136x248, jämnt ställvis hårdare slitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
5.500 kr
måndag 31 maj 2010
kl 16:00:01
99.999.999 kr
3.000 kr
3.500 kr
3.200 kr
3.500 kr
ledande budet*